Bilim, Teknoloji

Bilim ve Teknoloji alanındaki yenilikler, bilmedikleriniz, merak ettikleriniz ve daha fazlası bu adreste.

Yapay Zeka E-Ticaret Yazılımı

Yapay Zeka E-Ticaret Yazılımı

Yapay Zeka E-Ticaret Yazılımı ülkemizde ancak teknoparklarda yada makalelerde denk gelebileceğiniz ve birkaç bilgi teknolojisi firması haricinde fikir aşamasından öteye geçilememiş vizyonel bir çalışma.

Sektörün Parlayan Yıldızı Başarısını Taçlandırdı

Sektörün Parlayan Yıldızı Başarısını Taçlandırdı

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerine, Avrupa ve dünyaya açılma fırsatı sunan ‘Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2018 ‘ programının sonuçları açıklandı. Teknoloji dünyasının yıldızlarını bir araya getiren programda Türkiye’de otobüs firmaları ile bilet satış ve dağıtımı konusunda anlaşmalı tek yetkili şirket olan biletall.com da ödüle layık görüldü.

Hep Birlikte Daha İyi Bir İnternete

Hep Birlikte Daha İyi Bir İnternete

Güvenli İnternet Günü BTK’da “Hep Birlikte Daha İyi Bir İnternete” temasıyla kutlandı. Dünyada 140’a yakın ülkede kutlanan “Güvenli İnternet Günü” Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ev sahipliğinde büyük bir organizasyonla kutlandı. Programa Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcı Dr. Ömer Fatih Sayan, BTK Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu, öğrenciler, eğitmenler ve çok sayıda misafir katıldı.

Türkiyenin ilk yazılım marketi açıldı

Türkiyenin ilk yazılım marketi açıldı

KMK Market, ihtiyacınız olan iş yazılımlarını (Muhasebe Programı, CRM Programı, Personel Programı ), Web tasarım paketleri, eticaret paketlerini çevrimiçi satın alma imkânı sağlıyor. Türkiye’nin ilk yazılım marketinden ihtiyaç duyduğunuz yazılımları hemen satın alabiliyorsunuz. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu iş yazılımlarını garantili bir şekilde hemen satın alın.

Ürün Tasarım Programı

Ürün Tasarım Programı

Ürün Tasarım Programı ile online Matbaanızı kurun tüm TÜRKİYE’YE ürün satın. Kartvizit, broşür, katalog, afiş, davetiye ve dilediğiniz matbaa ürününü internet üzerinden online tasarlatabilir ve sipariş alabilirsiniz.

İçerik Yanı Reklam 2