Kars Oto Kiralama

Kars Oto Kiralama

Günümüzün şartlarında ulaşım oldukça kolaylaşmıştır. Ulaşımı sağlamak için motorlu taşıtlara ihtiyaç duyarız. Kişiler şehirlerarası ya da ülkeler arası seyahatlerimizde firmaların oto kiralama hizmetlerine ihtiyaç duyarlar.

Saray, yıl sonuna kadar 256 kişi daha istihdam edecek

Saray, yıl sonuna kadar 256 kişi daha istihdam edecek

1961 yılından bu yana Türkiye’yi sevilen lezzetlerle buluşturan Saray, Karaman’daki üretim tesisleri başta olmak üzere, farklı lokasyonlarında görevlendirilmek amacıyla 256 kişiyi istihdam edecek. Seçilen adaylar, Saray kurum kültürü ve işleyişine en doğru ve kolay şekilde adapte olabilmek için kurulan Saray Akademi’ye bağlı Bisküvi Okulu’nda eğitim görecekler.

Little Caesars, Adapazarlı yatırımcıları bekliyor

Little Caesars, Adapazarlı yatırımcıları bekliyor

Türkiye’de toplam 81 şubesiyle hizmet veren, dünyanın en hızlı büyüyen pizza zinciri Little Caesars, pizzanın en lezzetli halini şimdi farklı şehirlere taşıyor. Anadolu’da açacağı yeni şubeler de dâhil olmak üzere bu sene 4 Milyon Dolar şube yatırımı yapacak markanın hedef illeri arasında Adapazarı da var.

Ared’den eğitimcilere eğitim

Ared’den eğitimcilere eğitim

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü ve ARED’in iş birliği ve Eti Bilgisayar’ın eğitim desteği ile 7 Eylül Pazartesi günü İstanbul Bayrampaşa İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde “Eğitimcilerin Eğitimi” etkinliği düzenlendi. ARED’in iş birliğinde olduğu Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri’nin bölüm öğretmenleri için düzenlenen eğitim, CorelDRAW grafik tasarım programını öğretmenlerimize kazandırdı.

İçerik Yanı Reklam 3