Estetiğin başkenti Paris’te bir Türk cerrah

Geliştirdiği tekniklerle, dünya çapında adından sıkça söz ettiren, Altın Bistüri ödüllü Op. Dr. Bülent Cihantimur, davet edildiği IMCAS Dünya Yıllık Kongresi nedeniyle Paris’e gidiyor.

 Op. Dr. Bülent Cihantimur bu sene17’ncisi Paris’te düzenlenen farklı ülkelerden 4500’den fazla meslek mensubunun katıldığı, IMCAS Dünya Yıllık Kongresi'nde, kendi geliştirdiği teknikleri anlatacak. Ayrıca 2 farklı oturumda da başkanlık yapacak olan Op. Dr. Bülent Cihantimur, Örümcek Ağı Tekniği, Cihantimur Yağ Transfer sistemi ve ödüllü Genital Gençleştirme tekniği üzerine sunum gerçekleştirecek.

EN ÖNEMLİ KONGRELERDEN BİR TANESİ
IMCAS Yıllık Kongresi’ne daveti sonrasında açıklama yapan Cihantimur, “IMCAS Yıllık Kongresi 29 Ocak-1 Şubat tarihleri arasında Paris’te yapılacak. Bu sene 80 farklı ülkeden gelen, 4500’ün üzerinde katılımcı ve 300 konuşmacı yer alıyor. IMCAS bilimsel şeffaflığı sağlayan en önemli kongrelerden bir tanesi. Son derece titiz seçilen ve bilimsel oturumlar yapan kongre Estetik ve Plastik Cerrahi alanında tarifsiz deneyimlerin yaşanmasına vesile oluyor” dedi.

OTURUM BAŞKANLIĞI CİHANTİMUR’UN
Önümüzdeki günlerde Paris’e gidecek olan Op. Dr. Bülent Cihantimur ayrıca kongredeki sunumlarından ve görevlerinden şu sözlerle bahsetti: “Kendi geliştirdiğim Cihantimur Yağ Transferi, Örümcek Ağı Estetiği ve Genital Gençleştirme tekniklerimi anlatacağım kongrede, 4 konuda sunum, ayrıca 2 farklı oturumda başkanlık yapacağım. Bu tarz uluslar arası platformlarda sadece şahsım adına değil, en önemlisi ülkem adına da bulunuyor olmaktan son derece gurur duyuyorum.”

Op. Dr. Bülent Cihantimur, Kasım ayında Monaco’da düzenlenen 3.rd World Plastic Surgery Congress’de yaptığı sunum kalitesi ve estetik cerrahiye yeni bir bakış açısı getirmesi sebebiyle “Altın Bistüri” ödülünün de sahibi olmuştu.

İHA

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*

İçerik Yanı Reklam 2