Türkiye'nin En Büyük Web Tasarım Kampanyası

KMK Bilgi Teknolojilerinin başlattığı Eski web sitelerinizi %50 indirimli, yeni nesil akıllı web siteleri ile yenileyelim, kampanyası ile sizde mobil uyumlu yeni nesil web sitelerine hemen sahip olabilirsiniz.

Teknoloji hızlı bir şekilde gelişmekte, gelişirken de tüm bilişim altyapısında yenilikler ortaya çıkmaktadır. Bu yenilikleri takip edenler, teknolojinin getirmiş olduğu güzelliklerden faydalanabiliyorlar. Sizde rakiplerinizin önüne geçebilmek için yenilikleri kullanın sektörünüzde fark yaratın.

Web Sitem Neden Mobil Uyumlu Olmalı?

İstatistiklere göre internet kullanımı %60 oranında, PC’lerden akıllı cep telefonlarına geçmiştir. Günümüzde hemen hemen her kesin elinde bir telefon bulunmaktadır ve insanlar telefonlarından görüşme haricinde internette gezinmektedirler. İnsanlar yolda, tatilde, evde, işte bir konu üzerine araştırma yapmak istediklerinde hemen telefonlarına sarılarak internet sitelerini incelemektedirler. Sizde, sektörünüzdeki %60 lık pazarı kazanmak istiyorsanız web sitenizin mobil uyumlu olması gerekmektedir.
İkinci ve önemli olan noktalardan bir tanesi de,  arama motorları başta Google olmak üzere algoritmalarını bu konu üzerine yenilemişlerdir. Mobil aramalarda öncelikleri mobil uyumlu web sitelerine vermektedirler. Eğer web siteniz mobil uyumlu değilse arama motorlarının sonuçlarında, aranan kelimelerde listelenemezsiniz. Listeleniyorsanız da kısa zaman sonra artık orada olamayacaksınız buda %60 lik bir pazarı kaybediyorsunuz demektir.
Ve son olarak insanlar web sitenize bir şekilde cep telefonları üzerinden geldi,  web siteniz mobil uyumlu olmadığı için, web sitenizde aradıklarını kolayca bulamayacaklar ve başka seçenekler aramak zorunda kalacaklar, mobil uyumlu bir web sitesine sahip olan rakibiniz %60 lik pazarı kullanarak büyümeye devam edecektir. Sizde geç kalmadan mobil uyumlu web sitelerine hemen sahip olun %60 lık pazarı kaçırmayın.

Nasıl Yeniliyorsunuz?

Var olan internet sitenizi, aynı içeriği ile aynı domain ile yeni nesil akılı web içerik sistemleri ile yeniliyoruz ve dinamik bir şekle getiriyoruz. Web siteniz yeni teknolojilere ve gelişmelere ayak uydurabiliyor ve Google dostu bir web sitesi oluyor.
• Web sitenizi tüm içerikleri ile birlikte kopyalarız,
• İçeriklerinizi özgünleştiririz,
• Resimlerinizi düzenleriz,
• Mobil uyumlu web temanızı oluştururuz,
• Türkcell Superonline altyapısında hosting altyapınızı kurarız,
• Domain yönlendirme veya transferinizi yaparız,
• Yeni içerikleriniz varsa ekleriz,
• SEO Optimizasyonunuzu yaparız,
• Sosyal medya sayfalarınızla ilgili destek oluruz
• Web yönetim standartları hakkında danışmanlık desteği veririz
• Desteğe ve eğitime ihtiyacınız olduğu günün her anı yardımcı oluruz.
Sizinle birlikte web sitenizin başarılı olabilmesi için sürekli çaba ve gayret gösteririz ve başarılı, sonuç odaklı, web sitelerine sahip olmanızı sağlarız. Biliyoruz ki insanlar tarafından ziyaret edilen ve beğenilen her web sitesi bizi de aynı oranda başarıya ulaştıracaktır. 

Kampanyadan Faydalan

Bu kampanyadan kampanya başvuru formunu doldurarak hemen faydalanabilirsiniz. Kampanya formunda belirttiğiniz web siteniz, web tasarım uzmanlarımız tarafından incelenerek tarafınıza gerekli bilgiler gün içerisinde verilmektedir.

Önemli Not; Yeni Türk ticaret kanununa göre şirketler, web sitesi oluşturmak ve yönetmek zorundadır. Oluşturulacak web sitelerinde Bilgi Toplum Hizmetleri altında bir kategori olmak zorunda ve içeriği şirket yetkilileri tarafından güncel tutulmalıdır. Bu kampanya dahilinde yenilenen tüm web siteleri yeni Türk Ticaret Kanununun istemiş olduğu özelliklere sahiptir.

Kampanya hakkında sorularınız varsa;

KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş. ile 0216 504 21 21 nolu telefondan veya bilgi@kmk.net.tr e-posta adresinden iletişime geçiniz veya kampanya hakkında daha fazla bilgiyi http://www.kmk.net.tr/web-tasarim.html bu linkten alabilirsiniz.

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*

İçerik Yanı Reklam 1