Bosch Güvenlik Sistemleri’ne üç Red Dot ödülü

Bosch Güvenlik Sistemleri, dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden olan Red Dot Tasarım Ödülleri'nde çıtayı daha da yükselterek 3 ürünüyle ödül aldı.

Dünya çapında kalitenin göstergesi olarak kabul edilen, uluslararası ürün ve iletişim tasarımı yarışması Red Dot Tasarım ödülleri İlk kez 1954 yılında verilmeye başlandı. Bu yıl 38 uzmandan oluşan jüri, yaklaşık 5 bin ürünü inceleyerek bu ürünleri; yenilikçilik derecesi, işlevselliği, kalitesi ve ekolojik uyumluluğu, kriterlerine göre değerlendirdi. 

Bosch Güvenlik Sistemleri; Yeni DICENTIS Kablosuz Konferans Sistemi ürün ailesinden Kablosuz Konferans Cihazı, Genişletilmiş Kablosuz Konferans Cihazı ve FLEXIDOME IP panoramik 7000 MP kamerası ödülleri topladı. Red Dot ödüllerine layık görülmenin büyük bir gurur yaşattığını belirten Bosch Genel Seslendirme ve Konferans Sistemleri Başkan Yardımcısı Thomas Quante: “Red Dot ödülünü kazanmamız, hem bu stratejimizin doğruluğunu kanıtladı hem de bize büyük bir onur yaşattı” diye konuştu. 

Her yeni ürün geliştirilirken, özelliklerin, performansın ve değerin doğru şekilde birleşmesine önem verdiklerini dile getiren Quante, “Yaptığımız her ürün kullanıcının bireysel deneyimini iyileştirme amacını taşıyor” ifadelerini kullandı. 

DICENTIS Kablosuz Konferans Sistemi
Kablosuz, güvenilir, esnek ve 120 katılımcıya kadar genişleyebilen Bosch DICENTIS Kablosuz Konferans Sistemi, konferans teknolojisinde yepyeni bir standart ile karşımıza çıkıyor. Sistemin akıllı kablosuz yönetimi, otomatik olarak en iyi kanalı bularak, en kritik ortamlarda bile mükemmel anlaşılırlık özelliğiyle parazitsiz iletişim sağlıyor. Bosch'un son teknoloji ürünü, dahili Dijital Akustik Geri Besleme Engelleme (DAFS) özelliği ise, sistemin sunduğu genel ses deneyimini bir adım öteye taşıyor. DICENTIS, hızlı ve kolay kurulup yapılandırılabilmesi sayesinde çok amaçlı odalar için ideal bir ürün haline geliyor ve sistemi kullanmak için mevcut yapılarda değişiklik gerektirmemesi sayesinde tarihi binalar için de ideal bir çözüm sunuyor. Benzersiz özellikleri ve modern tasarımı ile DICENTIS Kablosuz Konferans Sistemi üstün toplantı deneyimi ve hızlı, sezgisel kullanım olanağı sağlarken, aynı zamanda doğal, doğrudan bir iletişim hissi yaşatıyor. 

FLEXIDOME IP panoramik 7000 MP
FLEXIDOME IP panoramik kamera ailesi ile birlikte Bosch, panoramik güvenlik kamerası çözümleri alanına en yüksek görüntü kalitesini getiriyor. Ürün modeline bağlı olarak balık gözü lensleri bulunan kameralar, 12 megapiksel sensör çözünürlüğüyle belirli bir alanın 180 veya 360 derecelik açıyla görülmesini sağlıyor. Böylece, kör noktalar olmadan ortamın kapsamlı bir görünümü elde ediliyor ve hareketli nesnelerin kolayca görüntülenmesi sağlanarak, video gözetim sistemi çözümünün performansı belirgin şekilde artırılıyor. Kamera üzerinde bulunan dahili akıllı teknoloji sayesinde sadece ilgili bilgileri içeren görüntüler sunularak, video verilerinin en aza indirilmesi ve kolayca yönetilmesi amaçlanıyor.

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*

İçerik Yanı Reklam 1