The Marmara Bodrum’da güneş, cazla batıyor

The Marmara Bodrum’un ev sahipliğinde Haziran ayından beri gerçekleştirilen “Pannonica Jazz Sunset at The Marmara Bodrum” konserleri, Ağustos ayında da günbatımlarına caz katacak.

Bodrum’da bulunan, caz kulübü ve performans alanı Pannonica Jazz tarafından düzenlenen konserlere, Neşet Ruacan’dan Ekin Bilgin’e, Emin Fındıkoğlu’ndan Dilek Sert Erdoğan’a cazın usta müzisyenleri konuk olacak. 

The Marmara Bodrum, yaz başından beri düzenlenen “Pannonica Jazz Sunset at The Marmara Bodrum” konserlerine Ağustos ayında da ev sahipliği yapmaya devam edecek. Cazın seçkin sanatçılarını ve sevilen örneklerini caz tutkunlarıyla buluşturan Pannonica Jazz Sunset, The Marmara Bodrum’un havuz başında günbatımı manzarasını eşsiz bir caz ziyafetine dönüştürecek. Ağustos ayı boyunca Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilecek Pannonica Jazz Sunset, saat 19.30 - 21.00 saatleri arasında cazseverleri bekliyor. 

“Pannonica Jazz Sunset at The Marmara Bodrum”un ilk konuğu 1 Ağustos akşamı Emin Fındıkoğlu Trio olurken, 6, 7 ve 8 Ağustos akşamları güneş; Şenay Lambaoğlu, Elvan Aracı ve Şenova Ülker’in müziğiyle batacak. 13, 14 ve 15 Ağustos’ta Hakan Çimenot Trio ile Hakan Çimenot, Neşet Ruacan ve Ekin Bilgin, 20, 21 ve 22 Ağustos’ta Dilek Sert Erdoğan, Elvan Aracı ve Ekin Bilgin; 27 ve 28 Ağustos’ta ise, Evrim Özşuca, Neşet Ruacan ve Ekin Bilgin müzikseverlerle günbatımında buluşacak. 

“Pannonica Jazz Sunset at The Marmara Bodrum” 
Ağustos 2015 Program 

1 Ağustos 2015 
Emin Fındıkoğlu Trio 
Vokal    : Meltem Ünel 
Elektronik Piyano    : Emin Fındıkoğlu 
Kontrabas    : Derya Davulcu 

6, 7 ve 8 Ağustos 2015 
Vokal    : Şenay Lambaoğlu 
Piyano    : Elvan Aracı 
Trompet    : Şenova Ülker 

13, 14 ve 15 Ağustos 2015 
Hakan Çimenot Trio 
Trombon    : Hakan Çimenot 
Gitar    : Neşet Ruacan 
Bas Gitar    : Ekin Bilgin 

20, 21 ve 22 Ağustos 2015 
Vokal    : Dilek Sert Erdoğan 
Piyano    : Elvan Aracı 
Gitar    : Ekin Bilgin 

27 ve 28 Ağustos 2015 
Vokal    : Evrim Özşuca 
Gitar    : Neşet Ruacan 

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*

İçerik Yanı Reklam 3