Barış Açarı, Sigortam.net’in yeni Operasyon ve Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu

Sigortam.net, müşteri hizmetleri ve operasyon süreçlerinin mükemmelleştirilmesi adına insan kaynağına yatırım yapmaya devam ediyor.

2001 yılında kurulan, Türkiye’deki online ve telefon üzerinden sigorta satış ve karşılaştırma hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahip iLab Holding yatırımı Sigortam.net, müşteri memnuniyeti adına yepyeni bir yapılanmaya imza attı. Türkiye’de bireysel poliçe satan aracılar arasında birinci şirket olarak hızlı büyümeye devam eden Sigortam.net’in yeni Operasyon ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Barış Açarı oldu. Böylelikle Sigortam.net’in operasyon ve müşteri hizmetleri yönetimi, üst düzey tarafından ele alınacak. 

Sigortam.net Operasyon ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Barış Açarı
Marmara Üniversitesi Satış Yönetimi ve Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Barış Açarı, iş hayatına Demirbank Elektronik İş Geliştirme Müdürlüğünde başladı. Daha sonra, Demirbank Demirfrekans 'ta Takım Liderliği, HSBC Bank Çağrı Merkezi Kanalı Satış Yönetiminde Yönetmen Yardımcısı, HSBC Bank M. Hizmetleri & Satış Yönetmeni sonrasında ise yine aynı departmanda Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlendi. 2009-2012 yılları arasında TTNET Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Müdürü olan Açarı, kariyerine Doğan Online Hepsiburada M. Hizmetleri Müdürü olarak devam etti. Son olarak Callpex'te Operasyon Direktörü olarak görev aldı.

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*

İçerik Yanı Reklam 1